• X OGÓLNOPOLSKIE DNI INFORMACYJNE 2023 ERASMUS+

• 07.01.2024 18:27
      • Gdyby ludzie od jaskiniowej epoki robili tylko to, co wyglądało na możliwe, do dzisiaj siedzieliby w jaskiniach.             /Stanisław Lem/
        Nasza szkoła podjęła się „niemożliwego” i w lutym 2020 r. złożyła wniosek pn. „Języki obce kluczem do sukcesu” w programie Erasmus+ Edukacja Szkolna, który otrzymał dofinansowanie. Radości i obaw było co nie miara, ale odważnie podjęliśmy się realizacji.
      • Zamieszanie związane z COVID znacznie opóźniło wdrażanie projektu, ale ostatecznie udało nam się „wystartować” w czerwcu 2022r. Nauczyciele, którzy odbyli zagraniczne kursy językowe i metodyczno-językowe, powoli i systematycznie realizują przewidziane projektem działania, które bezpośrednio wpłyną na  skuteczniejsze nauczanie języka angielskiego w szkole. Zapraszamy do śledzenia naszych bieżących „erasmusowych” poczynań  - szczegółowe informacje o projekcie ,  strona internetowa projektu JĘZYKI OBCE KLUCZEM DO SUKCESU!

Zachęcamy wszystkie szkoły do aplikowania w kolejnych rundach naborów wniosków. Szczegóły można uzyskać uczestnicząc w X Ogólnopolskich Dniach Informacyjnych 2023(obowiązuje rejestracja).

Ciągły rozwój jest koniecznym elementem życia – zarówno dla pojedynczego człowieka, jak i dla całych społeczności, do których również, a może przede wszystkim, powinno zaliczać się środowisko szkolne.

Życzymy wszystkim aplikującym wytrwałości i POWODZENIA.

PROGRAM.pdf