• Akredytacja wstępna przyznana!

• 30.09.2021 21:04
        • Miło nam poinformować, że  opracowany przez zespół nauczycieli program w ramach projektu SP! Serce i Pomoc został zatwierdzony i uzyskał wstępną akredytację Podkarpackiego Kuratora Oświaty. W środę, 29 września br. w Rzeszowie odbyło się spotkanie koordynatorów programów poszczególnych szkół podstawowych z Podkarpackim Kuratorem Oświaty  i uroczyste wręczenie akredytacji, którą w imieniu Naszej Szkoły odebrała p. Jolanta Drozdalska.

• SP! SERCE i POMOC - zaczynamy!!!

• 22.09.2021 19:38
        • Informujemy, że nasza szkoła, od roku szkolnego 2021/2022 bierze udział w projekcie dla szkół podstawowych województwa podkarpackiego SP! SERCE I POMOC. Mottem projektu są słowa św. Jana Pawła II:

„Troska o dziecko jest pierwszym i podstawowym sprawdzianem stosunku człowieka do człowieka”.