• Wielkanocny apel

28.03.2024

27 marca br. to ostatni dzień szkoły przed wielkanocną przerwą świąteczną. Pełni radosnej energii z tym faktem związanej, uczestniczyliśmy w apelu okolicznościowym. Krótka prezentacja na temat staropolskich zwyczajów wielkanocnych, radosna piosenka w j. angielskim w wykonaniu najmłodszych klas oraz wręczenie nagród w konkursie matematycznym dla klas IV-VI i wyróżnienia dla osób biorących udział w konkursie Palma Wielkanocna a wszystko okraszone pięknymi życzeniami wielkanocnymi od Pana Dyrektora oraz od Samorządu Szkolnego ze słodkim akcentem na koniec, wprowadziły nas w czas radosnego oczekiwania Zmartwychwstałego. Wesołego Alleluja!!!

• Easter Egg Hunt 2024

"Polowanie na jajka" w wydaniu angielskim i w tym roku w naszej szkole.

Zagadki, szyfry, labirynty prowadzą do ukrytych jajek. 25 marca w akcji wzięli udział uczniowie klas II-IV. Świetna zabawa i nauka angielskich słówek w jednym!!!

Easter Egg Hunt sprawiło radość nie tylko najmłodszym. Już w kolejnym dniu przekonali się o tym starsi uczniowie, dla których przygotowano ciut ambitniejsze zadania. Aby je wykonać trzeba znaleźć odpowiednie jajeczko. Korytarz w szkole mamy dość dłuuuuuuuuuuuuuuuuuuuugi, a jajek ponad 40.
            Początek na hasło: "Good luck!" i w niecałe pół godzniy wszytkie jajka "pozbierane" :D
            Dziękujemy za energiczne, wiosenne, radosne poszukiwania. Było SUPER! Za rok znów EASTER EGG HUNT, bo jakże by inaczej :)

• Światowy Dzień Zespołu Downa i Skarpetkowe Wyzwanie

21.03.2024

Różni a jednak tacy sami. Wszyscy jesteśmy ludźmi, a różnice między nami są jak najbardziej naturalne.
            W tym roku hasłem przewodnim obchodów Światowego Dnia Zespołu Downa jest: STOP STEREOTYPOM #EndTheStereotypes
            Szczególnie dzisiaj warto zastanowić się co to są stereotypy, skąd się biorą i jak możemy stawiać im opór. Uczniowie kl. I-III świetnie poradzili sobie z tymi pytaniami. Przypomnieli sobie podstawowe zasady wzajemnych relacji międzyludzkich: szacunek, pomoc, akceptacja, zrozumienie; poznali bliżej problemy z którymi mogą borykać się osoby z zespołem Downa oraz podzielili się własnymi doświadczeniami w kontakcie z osobami dotkniętymi tą niepełnosprawnością. Na koniec wyrazili solidarność z osobami z zespołem Downa uczestnicząc w Skarpetkowym Wyzwaniu nie tylko zakładając, ale i projektując własne skarpetki nie do pary.
            Cieszy bardzo fakt, że uczniowie starszych klas również wzi

• CERTYFIKATY/PODZIĘKOWANIA
      Certyfikaty/Podziękowania