• Omdlenia - przyczyny i sposoby reagowania

• Zachęcamy do zapoznania się z ulotką dotyczącą przyczyn omdleń, ich charakterystycznych objawów czy sposobów na zmniejszenie ryzyka omdleń. Sytuacje, w którym jesteśmy świadkiem omdlenia zdarzają się dość często, więc warto poszerzyć i ugruntować wiedzę na ten temat.

ulotkaomdlenia.pdf

Ulotkę przygotowali studenci z Uniwersytetu Medycznego im. Piastów Śląskich we Wrocławiu we współpracy z Ministerstwem Edukacji i Nauki.

• Start Przedszkola

• Szanowni Rodzice!

Po wakacyjnej przerwie Przedszkole Publiczne w Gogołowie rozpoczyna pracę  w piątek 1.09.2023 roku  od 7.00.

Zgodnie z obietnicą  wydłużamy czas pracy Przedszkola do godziny 16.00.

Zapraszamy!!!

Dyrektor ZS Gogołów

Laskowski Tomasz

Rozpoczęcie roku szkolnego 2023/2024

Nowy rok szkolny rozpoczynamy  04.09. 2023 r.  - poniedziałek.

Ksiądz Proboszcz zaprasza dzieci, rodziców i nauczycieli na Mszę Św. w Kościele Matki Bożej Śnieżnej w Gogołowie z okazji inauguracji roku szkolnego 4 września 2023 r. o godz. 8:30.

1) Dzieci i młodzież przychodzą do szkoły na godz. 9:45.

2) Uroczyste rozpoczęcie roku szkolnego – hala sportowa.

3) Spotkanie wychowawców z uczniami poszczególnych klas.

4) Przydział sal dla poszczególnych klas:

- kl. I – s. 23

- kl. II – s. 19

- kl. III – s. 18

- kl. IV – aula

- kl. V – s. 16

- kl. VI – s. 21

- kl. VII – s. 22

- kl. VIII – s. 20

Dowozów 04.09.2021 r. nie będzie.

W drodze do/z szkoły/kościoła dzieci i młodzież pozostają pod opieką rodziców.

Deklarację zapisu dziecka do świetlicy szkolnej można pobrać w formacie PDF Formularze_druki lub w formie papierowej w sekretariacie szkoły. Uzupełnione deklaracje należy złożyć do 11.09.2023 r. (poniedziałek)

Dyrektor ZS Gogołów

Laskowski Tomasz

• Młode Głowy - otwarcie o zdrowiu psychicznym

• Nasza szkoła realizuje program profilaktyczny pn.: "Młode Głowy - otwarcie o zdrowiu psychicznym" Fundacji UNAWEZA i Fundacji DBAM O MÓJ ZASIĘG.
            Projekt MŁODE GŁOWY obejmuje największe w Polsce, bezpłatne i w pełni anonimowe badanie zdrowia psychicznego, poczucia własnej wartości, sprawczości dzieci i młodzieży oraz kampanię profilaktyczną skierowaną do młodych, rodziców i nauczycieli.